Při nákupu nad 800Kč od nás dostanete dárek zdarma. Sleva 5% při registraci nebo odběru newsletteru + věrnostní program.

Prostatu

Prostata je malý nenápadný orgán velikosti vlašského ořechu nacházející se za močovým měchýřem. Pokud je zdravá, nečiní muži žádné potíže. Jestliže se ale zvětší, může začít činit pánům problémy.

Po jakých přípravcích sáhnout jako první?

  • Andrimax - Valavani - unikátní přírodní doplněk stravy pro muže, který pečuje o sexuální výdrž, intimní zdraví muže, zdravou prostatu a lepší výkon v posteli.
  • Crilex - český produkt, který přispívá ke zvýšení sexuálního výkonu, tonizuje intimní zdraví muže, přirozeně podporuje erekci a pozitivně působí na tvorbu spermatu.
  • Elixir of Love - Valavani - Pro muže i ženy - rozpustné přírodní afrodiziakum pro muže i ženy, které pozitivně ovlivňuje sexuální libido, přispívá ke zvýšení chuti na sex a tonizuje výkony v posteli.
  • Golden Nature - Saw Palmetto - Saw palmetto, neboli serenoa plazivá, je rostlina, která obsahuje unikátní látky, jež mohou mít pozitivní a podporující vliv na mužskou prostatu.

 

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem