Při nákupu nad 800Kč od nás dostanete dárek zdarma. Sleva 5% při registraci nebo odběru newsletteru + věrnostní program.

Psychickou úlevu

Přijdete si v poslední době přehlcení prací, nejrůznějšími úkoly a osobními problémy? Nedokážete najít vnitřní klid a pohodu? Často pláčete, zažíváte stavy úzkosti, nebo dokonce deprese? V noci špatně spíte a jste neustále z toho všeho unavení? Nejraději byste se sbalili a odjeli tisíce kilometrů pryč od všeho a všech?

Psychická úleva. To je to, co teď potřebujete.

Po jakých přípravcích sáhnout jako první?

  • Golden Nature Magnesium - Přípravek obsahuje hořčík, jež přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje normální energetický metabolismus, hraje roli v normální činnosti nervové soustavy, přispívá k normální činnosti svalů a podílí se na normální psychické činnosti.
  • Golden Nature Tryptofan + Melatonin + B6 - Tento doplněk stravy obsahuje důležitou aminokyselinu L-Tryptofan, Melatonin a vitamín B6. Právě vitamín B6 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, podporuje normální psychickou činnost a hraje roli v normální tvorbě červených krvinek.
  • Golden Nature Muira Puama - Muira puama je exotický strom pocházející z koutů Jižní Ameriky. Jeho výtažek je účinný antioxidant, podporuje fyzickou kapacitu, přispívá k hormonální rovnováze, a to hlavně v období menopauzy.

 

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

 

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 42 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 42 položek celkem