Při nákupu nad 800Kč od nás dostanete dárek zdarma. Sleva 5% při registraci nebo odběru newsletteru + věrnostní program.

Odvápňovací tablety Cunea pro kávovary - 20 tablet po 16 g

 
Akce Efekt lupa
 

Tablety se rychle rozpouštějí, odstraňují tvrdý vápenec snadno a rychle beze zbytků. Odstraňuje a rozpouští vodní kámen ve Vašich kávovarech, espresso automatech, varných konvicích, termoskách, žehličkách, sušičkách, pračkách a dalších domácích spotřebičích.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do
30.1.2023
Běžná cena 299 Kč
Ušetříte 100 Kč (–33 %)
199 Kč    
Značka Cunea
Kategorie Výprodej
 
31mTHI4a8xL  Varování
 
H315 Dráždí kůži.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
H412 Škodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky.
 
 

Odvápňovací tablety Cunea se rychle rozpouštějí, neobsahují zbytky a odstraňují tvrdé vápno snadno a rychle bez zbytků.

Odvápňovací tableta odstraňuje a rozpouští vodní kámen ve Vašich kávovarech, espresso automatech, varných konvicích, termoskách, žehličkách, sušičkách, pračkách a dalších domácích spotřebičích všude kde se tvoří vodní kámen. Tableta o hmotnosti 16 gramů je dostačující pro proces odstranění vodního kamene.

Perfektní řešení a jednoduchá aplikace nejen v domácnosti ale i restauracích, hotelech vhodné I do koupelen jako čistič se silným koncentrátem, na sanitární techniku, odstraňovač, moči v toaletách a pisoárech. Odstraňuje vodní kámen již při prvním použití. Vhodné také pro vodní baterie, sprchové hlavice, vodních filtry, dlaždice až po spáry mezi nimi. Za tímto účelem je třeba rozpustit tabletu ve vodě, poté se namočí hadr a očistí se požadovaná plocha od vodního kamene..

Účinná a materiálová úspora vysoce účinné odstranění vodního kamene, tablety pro rychlé a snadné odstranění kalcifikátů. Po odvápnění stačí opláchnout vodou, není cítit žádné toxické aroma. Naše speciální odvápňovací tablety jsou vhodné pro odstranění vodního kamene v automatických kávovarech. Vodní kámen v přístroji přispívá k pachuti a brání k optimální rozvoji kávové vůně.

Odstranění kalcifikátů a vodního kamene pravidelné odstraňování vápence v dlouhodobém horizontu ušetří hodně práce a úsilí. Vyplatí se bojovat proti vápenatým ložiskám dříve, než vyrostou a usadí se v domácích spotřebičích, kuchyni a koupelně. Odvápňovací tableta je univerzální a je kompatibilní s přístroji značek: Siemens, Jura, Delonghi, Miele, WMF, Saeco, Tassimo, Krups, Senseo, Philips, Dolce Gusto, AEG, Nespresso *

 

 

Odvápňovací Tablety

Cunea odvápňovací tablety

  • Pravidelné používání odvápňovacích tablet Cunea zajišťuje dlouhou životnost a energetickou účinnost kávovaru. Vodní kámen může zvýšit spotřebu energie až o 30%.
  • Snadné a bezpečné použití zaručuje snadné, rychlé a dlouhodobé odvápnění.
  • Čistící tablety Cunea nezanechávají žádné zbytky čistící látky. Vaše zařízení je po odvápnění a následném oplachu bezpečné.
  • Naše obaly jsou recyklovatelné a mají tak nízké dopady na životní prostředí.
  • Jednoduché dávkování.

 

 Jak používat: Jak správně používat tablety Cunea k odvápnění?

  • V závislosti na stupni kalcifikace rozpusťte 1-2 tablety v 500 ml vody.
  • Aplikace pro kávovary / plně automatické stroje: Zapněte zařízení a nechte roztok protékat zařízením. Poté  naplňte nádržku na vody a nechte protéct. Tento proces opakujte 2x.
  • Pro použití s varnými konvicemi / zařízeními na ohřev teplé vody: Tekutinu ohřejte na cca 50°C a nechte kapalinu pracovat asi 30 minut. Potom vypláchněte přístroj několikrát pitnou vodou.
  • Váš přístroj je nyní odvápněný a vyčištěn. Připraven pro další jeho použití.

Výroba

Výrobky Cunea jsou vyráběny a baleny výhradně "Made in Germany" za vysokých standardů kvality.

Díky pravidelným kontrolám během výroby zajišťujeme konzistentní kvalitu.

Cunea odvápňovací Tablety

Díky speciálnímu složení se odvápňovací tablety Cunea velmi rychle rozpouštějí ve vodě.

Každá tableta je jednotlivě utěsněna, díky tomu je umožněno používat tabletu bez ztráty jejich efektu.

Tablety pro odvápnění Cunea jsou vhodné pro všechny spotřebiče pro domácnost, např. také pro parní žehličky, cisterny, vodní kotle atd. 

Obsah balení: 20 tablet po 16 g

vyrobeno-v-nemecku-woldoshop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.