Při nákupu nad 800Kč od nás dostanete dárek zdarma. Sleva 5% při registraci nebo odběru newsletteru + věrnostní program.

Hlava, mozek, nervy

Hlava, mozek a nervy - nejdůležitější součást našeho nervového systému. Ten představuje komplexní síť nervů a specializovaných buněk, které přenášejí signály mezi různými částmi těla. Pokud funguje správně, komunikujeme naprosto bez problémů s okolním světem. Jestliže ale začne být tento systém poruchový, může to vést k nejrůznějším zdravotním komplikacím. Stres, deprese, poruchy soustředění, bolesti hlavy, poruchy paměti. To všechno může značit problémy s nervovým systémem.

Proto náš nervový systém potřebuje správnou výživu:

  • Golden Nature - Magnesium (Hořčík) - Hořčík patří k základním stavebním minerálům našeho těla. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, podporuje normální energetický metabolismus, tonizuje normální činnost nervové soustavy, má blahodárný efekt na činnost svalů a přispívá k normální psychické činnosti.
  • Golden Nature - Tryptofan + Melatonin + B6 - Tento doplněk stravy byl speciálně vyvinut pro správnou funkci nervového systému. Má blahodárný efekt na nervovou soustavu, přispívá k duševní pohodě a snižuje míru únavy a vyčerpání.
  • Ženšen pravý - Great Health - Ženšen pravý podporuje bdělost, přispívá proti únavě, tonizuje přirozenou obranyschopnost organismu, podporuje vitalitu, tonizuje paměť a má blahodárný efekt na krevní oběh.
  • Golden Nature - Muira puama - Muira puama se řadí mezi byliny vykazující pozitivní vliv na organismus.

 

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 36 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 36 položek celkem