Při nákupu nad 800Kč od nás dostanete dárek zdarma. Sleva 5% při registraci nebo odběru newsletteru + věrnostní program.

Posílení srdce

Srdce. Životodárná pumpa, která pracuje nepřetržitě po celý náš život. Právě díky srdci můžeme žít, užívat si každého dne naplno a být plně aktivní. Ovšem zamysleli jste se někdy nad tím, co děláte pro své srdce vy? Jak se mu za jeho práci odvděčíte? Jak se o něj staráte?

Nejsmutnější na tom je, že většina z nás se o své srdce nijak nestará. Pojďte to proto změnit a alespoň s pomocí pár doplňků stravy se o něj pravidelně starat. Už malý krůček kupředu může znamenat obrovskou pozitivní změnu.

Po jakých přípravcích sáhnout jako první?

  • Great Health - Reishi - Reishi je dřevokazná houba pocházející z Asie, která dokáže aktivovat imunitní reakce organismu, přispívá k udržení normální funkce oběhového systému a má pozitivní účinky na kardiovaskulární systém.
  • Golden Nature - Resveratrol - Resveratrol příznivě působí na kardiovaskulární systém.
  • Golden Nature - Koenzym Q10 - Koenzym Q10 tvoří nezbytnou součást buněk v lidském těle.
  • Great Health - Ostropestřec mariánský - Ostropestřec mariánský podporuje správnou činnost jater, pozitivně působí na normální hladinu cukru v krvi, přispívá k normální činnosti srdce a podílí se na přirozené obranyschopnosti organismu.

 

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

 

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 14 položek celkem