Při nákupu nad 800Kč od nás dostanete dárek zdarma. Sleva 5% při registraci nebo odběru newsletteru + věrnostní program.

Srdce, cévy, cholesterol

Naše srdce je tím nejdůležitějším orgánem. Bez něj bychom tady vůbec nebyli. Proto o něj pravidelně a dostatečně pečujte. To, že nám totiž bezvadně slouží, rozhodně není zadarmo. Nezapomínejte tedy na pestrou a vyváženou stravu, zdravý životní styl a speciální doplňky stravy určené právě pro podporu správné činnosti srdce a celého kardiovaskulárního systému. Odvděčí se vám za to dlouhým a spokojeným životem.

Po jakých přípravcích sáhnout jako první?

  • Golden Nature Resveratrol - Resveratrol je přírodní látka získávaná z rostliny Křídlatky japonské. Má příznivý vliv na normální činnost kardiovaskulárního systému.
  • Great Health - Kotvičník zemní - Kotvičník zemní, neboli Tribulus terrestris, je bylina, která přispívá k normální funkci kardiovaskulárního systému, tonizuje přirozenou obranyschopnost, podporuje normální činnost nervové soustavy a dýchacího systému.
  • Golden Nature - Rybí olej - Rybí olej je látka získávaná z tukových tkání mořských ryb. Je bohatým zdrojem esenciálních omega-3 nenasycených mastných kyselin. Tyto omega-3 nenasycené mastné kyseliny přispívají k udržení normálního krevního tlaku, k normální činnosti srdce a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.
  • AllNature - Konopný olej - Konopný olej je ideální k dochucování těstovin, dipů a salátů. Semena konopí podporují normální činnost srdce a imunitního systému.

 

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 24 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 24 položek celkem