Při nákupu nad 800Kč od nás dostanete dárek zdarma. Sleva 5% při registraci nebo odběru newsletteru + věrnostní program.

Trávení (zažívání)

Správné a bezproblémové zažívání je esencí spokojeného života. Jen si vzpomeňte na chvíli, kdy jste měli trávení naprosto v pořádku - nic vás netrápilo, nic vás netížilo, cítili jste se skvěle, měli jste báječnou náladu. Jenže jakmile se objeví potíže se zažíváním, okamžitě je skvělá nálada ta tam.

Po jakých přípravcích sáhnout jako první?

  • Golden Nature Chitosan - Chitosan je polysacharid, obsahuje velmi účinnou vlákninu, je nestravitelný. Chitosan přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.
  • Čaj - Pro dobré zažívání - Bylinná směs tohoto čaje Pro dobré zažívání obsahuje speciálně vybranou kombinaci bylin. Rostliny obsažené v tomto čaji napomáhají správnému trávení.
  • Great Health Ostropestřec mariánský - Ostropestřec mariánský podporuje látkovou výměnu, ovlivňuje tvorbu a vylučování žluče. Napomáhá dobré funkci jater a žlučníku. Ostropestřec mariánský udržuje normální trávení a funkce jater, hraje roli při pročištění.
  • Golden Nature Acai berry - Acai berry mají působí příznivě na trávicí soustavu.
  • Čaj - Ostropestřec s mátou - Tato čajová směs s ostropestřcem se podílí na normálním trávení. Obsahuje také mátu, která podporuje normální trávení.

 

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 18 položek celkem