Při nákupu nad 800Kč od nás dostanete dárek zdarma. Sleva 5% při registraci nebo odběru newsletteru + věrnostní program.

Oběhový systém

Oběhový systém je základní stavební kámen pro život. Tvoří jej srdce a cévy. Právě zdravý oběhový systém by měl být alfou a omegou každého z nás. Jenže ruku na srdce - kdo z vás se o oběhový systém vědomě stará?! Bohužel právě prakticky nulová starost o oběhový systém může v budoucnu vést k nejrůznějším zdravotním potížím.

Začněte jim předcházet:

  • Golden Nature - Resveratrol - Resveratrol patří mezi přírodní antioxidanty. Pomáhá eliminovat množství volných radikálů a tím posilovat organismus. Volné radikály totiž mají neblahý vliv na kardiovaskulární systém a mohou být rizikovým faktorem pro různá srdeční onemocnění.
  • Great Health - Cordyceps sinensis CS-4 - Cordyceps sinensis CS-4 je vzácný druh houby. V čínské medicíně se používá na vitalitu, fyzickou výkonnost a podporu imunity.
  • Golden Nature - Reishi - Reishi je malá dřevokazná houba. Dokáže tonizovat krevní tlak, má příznivý efekt proti bolestem, podporuje regeneraci organismu a má pozitivní vliv na oběhový systém.
  • Golden Nature - Acai berry - Plody Acai berry rostou na exotické palmě Euterpe oleracea. Mají pozitivní a blahodárný efekt organismus. Mezi látky obsažené v plodech Acai berry patří vitamíny skupiny B, vitamin C, vápník, hořčík, zinek, železo a mnoho dalších.
  • Great Health - Kotvičník zemní - Kotvičník zemní, neboli Tribulus terrestris, je jednoletá bylina. Tonizuje normální funkci kardiovaskulárního systému, příznivě ovlivňuje činnost nervové soustavy, má blahodárný efekt na činnost dýchacího systému a podporuje normální činnost reprodukčního systému.

 

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

 

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 21 položek celkem