Při nákupu nad 800Kč od nás dostanete dárek zdarma. Sleva 5% při registraci nebo odběru newsletteru + věrnostní program.

Prsa, záda a svaly

Bolest zad nebo svalů zná moc dobře každý z nás. Nikomu z nás se tato nepříjemná a vtíravá bolest nevyhýbá. Někdo je na ní náchylnější víc, někdo míň, ale všechny jednou za čas dokáže zkolit. Nejde se jí účinně zbavit, je strašně vtíravá, dokáže zkazit celý den. A ženy ještě navíc trápí bolesti prsou, a to hlavně kolem „oblíbeného” měsíčního období.

Jak takovým bolestem předcházet? Jak si udržet prsa, záda a svaly zdravé? Jaké účinné doplňky stravy dokáží podat pomocnou ruku?

  • DecoFemm Beauty Breast - Unikátní přírodní produkt speciálně vyvinut pro ženy. Doporučuje se jej užívat při potížích s hormonální nerovnováhou, problémech s menstruací a intimní dysbalanci.
  • Valavani RX PLUS - Doplněk stravy vyvinut speciálně pro muže. Má kladný efekt na činnost svalů, fyzickou a psychickou aktivitu a tonizuje také činnost kardiovaskulárního systému.
  • WoldoHealth Hořčíkový olej - Hořčíkový olej vysoké kvality z čistě přírodního zdroje. Můžete jej pravidelně používat pro podporu regenerace, tonizaci svalového napětí, pro pozitivní efekt na svalové napětí a při bolestech svalů.
  • Vito Life - Vitamín K2 - Vitamín K2 patří mezi vitamíny, kterých máme většinou nedostatek. Přispívá k normální srážlivosti krve a k udržení normálního stavu kostí.
  • Great Healt - Kotvičník zemní - Kotvičník zemní je velice populární jednoletá bylina, zejména u sportovců, aktivních lidí a bodybuilderů. Je velmi komplexní bylinou pro náš organismus. Biologicky aktivní složky obsažené v kotvičníku stimulují tělový a svalový tonus a podporují energetický metabolismus a díky tomu pozitivní efekt na fyzický výkon, vytrvalost a zlepšení regenerace organismu.

 

Platná nařízení EU mj. nepovolují uvádět léčebná tvrzení u potravinových doplňků.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 2 - 26 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 2 - 26 položek celkem